محل تبلیغات شما

خب خب در این مدت که قسمت جدید داستان سلام یسنارو نزاشتم اتفاقات بسیاااری افتاد. اتفاقاتی که اگه بخوام براتون تعریف کنم باورتون نمیشه ولی حیف که خصوصیند

خلاصه اینکه نمیخوام دروغ بگم پس خیلی واضح بهتون دارم میگم که به وب سر نمی زنید! بعضی هاتون همیشه سر میزنید ها.  و همییییششهه حواستون به وب حیوانات اندر تخیلات هست. ولی بعضیهاتون  با کاراتون منرو عصبی می کنید. یا قوانین رو رعایت نمی کنید و یا اینکه خیلیییییی کم به وب سر میزنید! من همیشههه به وب کسایی که واسم نظر میزارن سر میزنم و کلی نظر هم میدم ولی وقتی که شماها سر نزنید به این  وب خب منم سر نمی زنم. خب دیه این موضوع بماند و بریم سر قوانین وب. من از شماها چی خواستم؟ بهتون اجازه ی آزاد دادم که تو وب هررررکاری که میخواهید انجام بدین اما سرپیچی از قانونا. این رو نمی تونم ببخشم. یکی مثلا میاد کپی میکنه از وب بدون اینکه خبر بده و بدون ذکر منبع حتی تو وب خودش! و خب من کپ می کنم از دیدن چنین  افرادی! آدمایی هم میان و حرفای ی و. میفرستن خصوصی واسم. آقا من جوابم به این آدما اینه: هی شومایی که ازونجور حرفا میفرستی واسم فکر نکن من در این موارد نادانم:| من همهههه ی اینارو میدونم منتهی تو این وب بیان نمی کنم چون تو اینجا درمورد حیوانات و داستان باید حرف زده بشه. نه حرفای ی:| والا:| انگاری معلم خصوصی منن میان به من اونجور حرفارو یاد میدن من خودم دانای آنجور مسائلم نیازی به گفتن شماها نیست آخه:| منتهی به اونجور حرفا علاقه ای ندارم پس دیگه حرفای ی نشنوم که وبتونو معرفی میکنم آبروتونو میبرم:| ( بله من اینم پس منو عصبی نکنید)

خب ببخشید تو بخش قبل کمی تند حرف زدم خو چی کنم سر قوانین حساسم

خلاصه اینکه داستان سلام یسنای 14 هم رسید و برای اینکه از این حال و هوا در بیاید برید ادامه تا بخونید قسمت جدید داستان رو ---------------->

داستان سلام یسنا 15(قسمت آخخخخررررر)

درمورد چند حیوان زیبا❤

درمورد قوانین + داستان سلام یسنا(14)^^

وب ,سر ,خب ,اینکه ,نمی ,| ,به وب ,داستان سلام ,حرفای ی ,سر قوانین ,سر نمی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

" آری به علم ..."